Şevket Süha Tezel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şevket Süha Tezel

Şevket Süha TEZEL fan club.Şevket abimizin fanlarının buluşma noktası.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

...Tanışalım...

+19
realelvis
KiziLBaRoN
CeRen42
Tansu
yalınn
büşra
hazal
meltem_cmbl
Gizemmss
angelb0y
Tnsu
orkun
BETÜL
gökçe.t
FEYZANuR
Esquire
melike
betüş-07
baronez(Gökçe)
23 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 6:59 pm

Merhaba arkadaşlar.Burada birbirimizi tanıyabiliriz.

Ben Gökçe.15 yaşındayım.İstanbul'da oturuyorum.Tiyatroya büyük ilgiliyim.Hatta tiyatrocu olmak istiyorum.Seneye eğitimime başlayacağım.Aslında ben sanatın bütün dallarına çok büyük ilgi besliyorum.BKM nin ve oyuncularının kocaman 1 fanıyım.Şevket abim 1 tane onu çok fazla seviyorum.Gerek tiyatro olsun gerek resim olsun her dalda başarılı olduğunu düşünüyorum.10 parmakta 10 marifet hesabı yani(:

Bkm oyuncularının hepsini çok sevsemde ilk 5'imi sıralayım.

Ayça ERTURAN-Şevket Süha TEZEL-Şahin IRMAK-Bülent Emrah PARLAK-Metin YILDIZ

Hepinizle tanışmayı çok isterim.Beni o çok sıkı adminlerle karıştırmayın sakın(:Sadece Türkçe'te dikkat etmeniz benim için yeterli.Şimdiden sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum.
https://sevketsuhatezel.yetkin-forum.com
betüş-07

betüş-07

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 4:27 pm

Ben Betül,Ben de 15 yaşındayım...İstanbul'da yaşıyorum...
Bende pc başında genellikle photoshopla uğraşıyorum
Ama meslek olarakta ingilizce öğretmenliği ya da grafikerliği düşünüyorum çok istiyorum ikiside ilgi duyduğum ve sevdiğim işler....
Onun dışında müzik dinlemeyi çok severim bu aralar biraz ağır müzikler dinliyorum ama genelde favori tarzım pop...
Dizileri çok severim...Çok sevdiğim dizilerin aşırı takipçisi olurum Bu güne kadar Asmalı Konak,Gümüş,Zoraki Koca dizilerini hiç kaçırmadan izlemiştimm Smile Şuan severek izlediğim diziler Küçük Kadınlar ve arasırada olsa Baba Ocağı...
Hayranı olduğum sanatçılar veya tiyatrocular ise ; Bir kere Çok Güzel Hareketler bunlardaki tümmmmmmm tiyatrocu abilerimi, ablalarımı çok seviyorum ve hastası olarak izliyorum ÇGHB'ıda ve Gülben Ergen ' i Çok beğeniyorumm...
melike

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 5:49 pm

Merhabalr... Ben melike kısaca "melo, melocan, cano, meloş, meliş, vs." derler sizde diyebilirsiniz king Çoğu kişi inanmasada 14 yaşımdayım Hiç bir özel yeteneğim yok müzik kulağım var çoğu enstürümanı çalabilirim king Oğuzhan Koç hayranıyım... Üşengeç bir insanım bilgisayar ve tv bağımlısıyım namı değer junior manyakım insanları gıcık etmek hobilerim arasında yani psikopat biriyim fazla bulaşmayın king Resmi olduğuma bakmayın katkısız su katılmış cıvıtık biriyim king Yani bu tarz biriyim ben severler beni king
Esquire

Esquire

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Esquire'den sevgiler..   ...Tanışalım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 12:44 am

Efendim merhabalar..

Adım Murat KAYMAZ.. Nam-ı diğer Esquire..
Bursa'da yaşıyorum 29 yaşındayım.. En büyük hobim motosiklet..Sonrasında kayak , mangal keyfi , geziler falan geliyor.. Benden çok bahsettik..

Bundan 10-12 sene kadar evvel "Bestmuhabbet" adlı bir sohbet odası vardı..Çok detaya gerek yok zaten Şevket'i tanıdığımın farkıda burada saklı.. Şevket aklımda her zaman SST olarak kaldı .. Zaten kendisini SST olarak kodluyor kısaca .)) Biz ona uzun uzun seni seviyorum deriz..
Sohbeti hoş , esprili, çizimi ve karikatürleri son derece başarılı bir arkadaşım.. Ama zaman içerisinde ve ayrı şehirlerde ikamet etme nedenimizden dolayı birazda hayat şartlarını ilave edersek uzun seneler görüşememişiz..Yinede Şevket ile aramızdaki ortak nokta ; aklımızın bir köşesinde hala var olmamızdır..
Sana başarılar diliyorum arkadaşım.. Her zaman en iyisi olmanı diliyorum..

Esquire sana sürpriz yapyı işte.. lol! lol!
FEYZANuR

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 10:57 am

arkadaşlar öncelikle bu forum sitesini açan gökçe arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. bu site sayesinde belki Şevket abi ile görüşme fırsatımız olabilecek arkadaş olabilicez ...

Ben lafı uzatmadan kendimi tanıtayım,

Adım Feyza.15 yaşındayım.Tokatta yaşıyorum bende tiyatro oyuncusu olmak istiyorum.İnsan kendini tam anlamı ile anlatamaz hiçbir zaman bu yüzden isteyen ö.m atabilir.Msnden konuşuruz.
gökçe.t

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 2:03 pm

ben Gökçe...
15 yaşındayım...
lise1e gidiyorum...
tenis oynamaktan büyük zevk alıyorum...
tiyatrocu olmak istiyorum...
hayko cepkin,duman,teoman,iron maiden,evanescence,metallica,gogol bordello,şebnem ferah,
özlem tekin,aydilge,aslı,athena,green day,red hot chili pepers,rashit,pamela,korn müzik konusunda vazgeçilmezlerimdir...
tolga çevik,şevket süha tezel,şahin ırmak,eser yenenler,demet akbağ,yılmaz erdoğan,hakan yılmaz,bülent emrah parlakda tiyatro konusundaki vazgeçilmezlerim...
çizgi film izlemeye bayılırım...
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 2:12 pm

BETÜL,MELİKE,MURAT,FEYZA ve GÖKÇE hoşgeldiniz.İnşallah siteyi beyenirsiniz.Burda olmanızdan gerçekten çok büyük 1 mutluluk duyuyorum.Tekrar hoşgeldiniz.
https://sevketsuhatezel.yetkin-forum.com
Esquire

Esquire

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 2:25 am

Teşekkürler Gökçe Ablacım Laughing Laughing Laughing
gökçe.t

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:08 pm

hoşbulduk... bounce
BETÜL

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:26 pm

Herkes slm..
Bn Betül,14 yaşındayım,Tokatta yaşıyorum..
Tiyatroyu severek izlerim..((:
orkun

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 2:38 pm

Selam.Ben Orkun.14 yaşındayım.İstanbul'da oturuyorum.Gökçe ablamın yiğeniyim.Bkm'nin sıkı 1 fanıyım.Ayrıca Eser-Ersin-Ayça-Zeynep Koçak-Oğuzhan-Şahin-Bülent ve tani Şevket abimin fanıyım.
Koyu Galatasarayım.
Bukadar(:
Tnsu

Tnsu

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 3:49 pm

herkese selam Smile ben tansu istanbulda yaşıyorum 16 yaşındayım tiyatroyu çok seviyorum tüm bkm mutfak oyuncularının hayranıyım şevket abiyi de çok seviyorum Smile sanırım bitti Very Happy
angelb0y

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 1:35 am

Merhaba Smile
kendimi tanıtayım.Ben Ramazan.15 yaşındayım Adana'lıyım. AdanaSporluyum.Lise 1 e geçtim.
Ben gülmeyi,güldürmeyi,eylenmeyi,zamanı öldürmeyi(katilim(: )yüzmeyi,arklarla dolaşmayı,futbol oynamayı ve izlemeyi çok severim.
ileride ne olucağıma karar vermedim.Kısacası bindik 1 alamete gidiyoruz kıyamete olayı.
Siteyi çok beyendim.Gökçeye çok teşkkürler.
http://www.turbeyler.org
Gizemmss

Gizemmss

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 3:51 am

Meraba ben Gizem,
İZmirliyim. Bu aralıkta 16 yaşıma giricem. Müzik ve tiyatroyla ilgileniyorum. Tİyatro konusunda fazla çalışmam olmasada müzikte belediye ve okul korosundaydım.
Yazı yazmayı çok severim. Benim için en önemli uğraş diyebilirm. Bunun için henüz bir eğitim almadım ama yine de yazabiliyorum zaten yazmak istiyorsan eğitim gerekli değil bence.

Site çok güzel. Umarım hızla artar sayımız.
meltem_cmbl

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 10:53 pm

merhabalar ben meltem 18 yaşındayım.istanbulda oturuyorum.
bkmyi severek izliyorum.Şevket abide diğer arkadaşlarda çok başarılılar.hepsini gönülden tebrik ediyorum.
hazal

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 12:59 pm

herkese selam

nickimdende anlayacağınız gibi direk hazal ben 15 yaşındayım Acayip şevket Süha Tezel hayranıyım onu çoook seviyorum o benim black sst'im hoppim kısaca canım o benim neeyse burdan olmaktan gerçekten çok mutluyum eminim iyi vakit geçiricem burda bkm de ki herkesi çok seviyorum ama ilk 5 imi sıralayayım Very Happy

AYÇA ERTURAN/ŞEVKET SÜHA TEZEL/OĞUZHAN KOÇ/ESER YENENLER/ZEYNEP ENDER İGE

ee daha ne olsuun..
büşra

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:18 pm

merhabaaa...bende Büşra Gökçe'nin arkyim..Şevket abimde yada eniştemde(gökçe(baronez) tarafındann)..tam bi ÇGH manyayım bu kadar bende Eser manyayyım ayrıten ama Şevket abim bambaşkaa oo SÜPER ÖTESİ...

...ŞİMDİDEN MEMNUN OLDUMMM...Very Happy
BETÜL

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:29 pm

inş. hepimizz çok ii vakit geçiririzz bu sitede..=))
Misafir
Misafir

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:10 am

Merhaba arkadaşlar ben öskan çorumdan katılıom gokçeye deger verdgim siteine üye oldum Smile
Arkadaşlıgı ve krdeşliğ çok severim
kitap okumak gazete falan okumak özellikle National gographic okumak
site tasarlamak falan Smile
işte bu kadr ...
yalınn

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 2:51 pm

Slm bn Nazcan...Bkm yi çook seviyorum tüm kadroyu hepsi süperler..
Tansu

Tansu

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 12:10 pm

Merhaba arkadaşLar.. Ben de Tansu.. 17 yaşındayım.. Tekirdağlıyım... Büyüyünce Tiyatrocu olmak istiyorum diyemiyorum (:... Ama bazı dönemlerde tiyatrolarda dekor ve ışık'ta çalıştım... Dolayısıyla tiyatroyla ilgili birisiyim... Aynı zamanda müzik'te ilgi alanım sayılır.. Sesim güzel değil ama (:
Sitedeki herkes gibi ben de Şevket Süha Fan'ıyım... Ayrıca kimilerimiz onu Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan tanımış olsa da aslında onun öncedende çok güzel işler yaptığını biliyoruz... Ve bu site de onu daha yakından tanımamıza aracı olacak diye düşünüyorum...
Umarım güzel vakitler geçiririz...
CeRen42

CeRen42

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: merhaba   ...Tanışalım... Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 2:21 pm

ben ceren 15 yaşındayım konyada oturuyorum gökçeyi bu sitenin sahibini yakından tanıyorum Smile istanbulda oturduğum zamanlarda görüşüyorduk.gökcecim sen çok başarılı bir kızsın..tebrik ediyorum seni..

Tiyatroya karşı çok büyük bir ilgim var.okulumdaki tüm tiyatro oyunlarında rol almışımdır..tiyatro oyuncusu olmayı çok isterdim ama gittiğim lise dolayısıyla o mesleği ileride bir hobi olarak düşünüyorum..

bu siteye üye olduğum için ve gökçeyi tanıdığım için çok mutluyum.. cheers
Gizemmss

Gizemmss

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 3:23 pm

Hoşgeldin aramıza.
Aynen Gökçe çok tatlı bir kız. Smile
Tabiki bu site de çok güzel. Smile
Misafir
Misafir

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 5:06 pm

CeRen42 demiş ki:
ben ceren 15 yaşındayım konyada oturuyorum gökçeyi bu sitenin sahibini yakından tanıyorum Smile istanbulda oturduğum zamanlarda görüşüyorduk.gökcecim sen çok başarılı bir kızsın..tebrik ediyorum seni..

Tiyatroya karşı çok büyük bir ilgim var.okulumdaki tüm tiyatro oyunlarında rol almışımdır..tiyatro oyuncusu olmayı çok isterdim ama gittiğim lise dolayısıyla o mesleği ileride bir hobi olarak düşünüyorum..

bu siteye üye olduğum için ve gökçeyi tanıdığım için çok mutluyum.. cheers

Ayy bu çok şeker ya Very Happy hg
KiziLBaRoN

KiziLBaRoN

...Tanışalım... Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 9:51 pm

Merhaba ben Onur 17 yaşındayım, mersinde oturuyorum futbol a ve basketbol'a aşığım diyebilirim Meslek Lisesi Öğrencisiyim Son Sınıf Staj yapıyorum... Bende Herkes Gibi SST yi Sevdiğim İçin burdayım... Kulağa Hoş Gelen bütün müzikleri dinlerim Sevmediğim Tek Kişi Ajdar Sevmediğim Tek Grup S.O.A.D' dır Şimdi den Okuduğunuz İçin teşekkür ederim Surprised

...Tanışalım...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki