Şevket Süha Tezel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şevket Süha Tezel

Şevket Süha TEZEL fan club.Şevket abimizin fanlarının buluşma noktası.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sohbet odası

+10
asi_karamelek
gutbettin
hazal
büşra
Gizemmss
_S3M!0L!_
FEYZANuR
Esquire
melike
baronez(Gökçe)
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sohbet odası - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:17 am

Selam nasılsınız?
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:25 am

aysien1 demiş ki:
Selam nasılsınız?

iyiyiz kardeşim sen nasılsın?
https://sevketsuhatezel.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:28 am

Ben de iyiyim teşekkür ederim kardeşim
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:43 am

bende iyiyim diyeyim o zamanda bende eksik kalmayaayım. Smile
gutbettin

gutbettin

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 6:05 pm

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim baronez arkadaşım beni hatırlayabilir ayçanın fanından çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum Very Happy çok cana yakın bir insan diğer fandada olduğu gibi bu fandada iyi anlaşacağımızı düşünüyorum ve şevket abimin oyunculuğunu çok beyeniyorum ama bi ay sonra tiyatrocu olacağım için bütün sevdiğim tiyatro oyuncuların fanına kayıt yaptırmak istiyorum büyük oyunculardan taktikler almak istiyorum cheers inş iyi vakit geçiririz
asi_karamelek

asi_karamelek

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 6:30 pm

bounce bounce eline sağlık gökçe güzel olmuş site de boş biraz doldurcaz işte Very Happy Very Happy
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 7:18 pm

inşallah güzelim inşallah..üye sayısı artarsa eğer sitede dolucakta..bakalım...

Arkadaşlar dün Şevket abimin yanına gittim .Heycanımı görmeniz lazımdı (: (: Çok şeker biri ya.Öyle 1ini seviyoruz ki..Hayatta tanıdığım insan vücuduna girebilmiş sınırlı meleklerden kendisi..40 dakika muhabbet ettik yüz ifadesi hiç değişmedi.İnşallah sıkmamışımdır(:
asi_karamelek

asi_karamelek

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 4:44 pm

toplantıya mı gittin? akşam yakınıyodu bu sezon zor geçecekmiş Very Happy Very Happy o bi benden sıkılır Razz kaçacak delik arar haha Smile özledim mi ne ya tatilde artık napalım Mad
gutbettin

gutbettin

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:29 pm

slm arkadaşlar yine ben yaaaa burda çok kişi online oluo bi coşku bi bişy yapalım yaaaaaaaaaaaa Neutral
asi_karamelek

asi_karamelek

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 9:18 pm

bn daha bnimle aynı anda online olanı görmedim ne çok kişisi Very Happy
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 11:33 pm

asi_karamelek demiş ki:
bn daha bnimle aynı anda online olanı görmedim ne çok kişisi Very Happy

katılıyorum..Bir heycan yaratmalıyız..Aslında Şevket abi girse 2-3 mesaj yazsa süper olucak ama bakalım..zamanı var..Site gittikçe büyür inşallah..
asi_karamelek

asi_karamelek

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 12:02 am

2 gündür haber yok beyfendiden mesajlara cvp bile vermiyo Very Happy bi gelsin ben napıcam onu
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 12:14 am

asi_karamelek demiş ki:
2 gündür haber yok beyfendiden mesajlara cvp bile vermiyo Very Happy bi gelsin ben napıcam onu

kız öyle deme çok yoğun valla .. zaten sıkkın bu sıralar üzülüyorum..Bırak birazda kendi dertleriyle uğraşsın..Zaten yeteri kadar bizi çekiyor..
asi_karamelek

asi_karamelek

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 4:59 pm

karşılıklı çekişiyoruz Very Happy
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 5:48 pm

ben onu ölene kadar çekerim ki çekilicek 1 yanı yok..
asi_karamelek

asi_karamelek

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 9:33 pm

çekilcek yanı çok da çekerken dert olmuyo insana insanın çektikce çekesi geliyo Very Happy
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 12:10 am

Eee neler yapıyorsunuz...15 Eylül'de çekimler başlıyor..Biletler Biletix'de satılıyor...öğrenci 29 ytl sanırım..Gitek istiyorum ama bakalım..
edaa

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 12:21 am

herkeze slm arkdaslar nasılsınız bakalım bakıyorum aycanın forum burda.
Harıka bısey kardeşlıgımızi burdan bellı edıyorsunuz. Çok tesekkur ederız kardeş sitelerimizle ılgılendığiniz icin.

Öncelıkle forum harıka olmus emeği gecen modumuz yanı admınımiz gökçemize çok tesekkur ediyorum böyle guzel forum tasarladığı icin Smile ellerime kollarına sağlık,

inşallah bu forum oldugundan daha güzel bı sekılde olur üyeler açısından tabıkıde,eminimki olucak çghb baslasın butun forumlarda gelişme olucagıdan emınım.....

neyse benden bu kadar herkeze bol bol sohbetler tabiki şevketle bounce Very Happy

yalnız sunuda demek istiyorum ıkonlara bayıldım flower afro lol! Basketball
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 11:07 am

edaa demiş ki:
herkeze slm arkdaslar nasılsınız bakalım bakıyorum aycanın forum burda.
Harıka bısey kardeşlıgımızi burdan bellı edıyorsunuz. Çok tesekkur ederız kardeş sitelerimizle ılgılendığiniz icin.

Öncelıkle forum harıka olmus emeği gecen modumuz yanı admınımiz gökçemize çok tesekkur ediyorum böyle guzel forum tasarladığı icin Smile ellerime kollarına sağlık,

inşallah bu forum oldugundan daha güzel bı sekılde olur üyeler açısından tabıkıde,eminimki olucak çghb baslasın butun forumlarda gelişme olucagıdan emınım.....

neyse benden bu kadar herkeze bol bol sohbetler tabiki şevketle bounce Very Happy

yalnız sunuda demek istiyorum ıkonlara bayıldım flower afro lol! Basketball

Vallah gökçe kardeşimin eline sağlık bu sitesi güzel olmuş Smile
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:19 pm

utandırıyorsunuz.Çok teşekkürler...Yeterki Şevket mutlu olsun sizde memnun kalın başka birşey istemiyorum (: (:
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 5:48 pm

Arkadaşalar 8 Ekimde ÇGHB başlıyor ŞEvket Beyinde o güzel skeçleriyle bakliyoruz. Very Happy
lol! lol! lol! cheers cheers
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 11:15 pm

evet..Sanırım ki sanırım değil eminim Şevket abinin 1 skeçi yok...ama rolünü yine hakkıyla üstlendiyi ve izleyenlerini büyüleyeceği rolleri var..Heycanla bekliyoruz..(:
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 3:26 pm

Diğer bölümler de mutlaka vardır. Smile
Bekliyoruz. Smile
Ayy her üye olduğum fan sitesinde söylüyorum neredeyse çok mutluyum bu yüzden. Smile
gutbettin

gutbettin

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 9:29 pm

slm herkese merhabalar kaç gündür kaç haftadır belki ayda olmuştur bilmiyorum

giremiyorum pale

ama işim başımdan aşkın yaaa şimdi şevket abiyi ayçayı anlıyorum bu tiyatro denilen insanları alıp götüren şey sanıldığından çok çok çok zor

olsun be seviyorum yinde o sahneye çıkmak o kadar insanın alkışını duymak bile bana yeter

yakında banada bi fan açarsınz Very Happy
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:26 pm

Gutbettin söz sana fanını ben açıcam...hele 1 şevket abiye yetişte..o güne çok var nasılsa(: (:

Sohbet odası
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki