Şevket Süha Tezel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şevket Süha Tezel

Şevket Süha TEZEL fan club.Şevket abimizin fanlarının buluşma noktası.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sohbet odası

+10
asi_karamelek
gutbettin
hazal
büşra
Gizemmss
_S3M!0L!_
FEYZANuR
Esquire
melike
baronez(Gökçe)
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 7:06 pm

Sohbet odasını açıyorum arkadaşlar ilk mesaj benden inşallah siteyi beyenirsiniz ve tabi inşallah Şevket abimizde beyenir(:
Eee nasılsınız sizlerle tanışmayı çok istiyorum(:

En son baronez(Gökçe) tarafından Cuma Ağus. 22, 2008 12:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://sevketsuhatezel.yetkin-forum.com
melike

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 5:51 pm

Herkese meraba... Gerçekten güzel bir site olmuş.. en kısa zamanda büyüyeceğimize inanıyorum Smile
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 5:56 pm

melike demiş ki:
Herkese meraba... Gerçekten güzel bir site olmuş.. en kısa zamanda büyüyeceğimize inanıyorum Smile

ahh ahhhh inşallah canım.Bende eminim büyüyeceğiz.Şevket abimde beyenir inşallah siteyi biraz büyüyelim haber vericem(:
Esquire

Esquire

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:07 am

Gökçe emeğine sağlık.. lol! lol!
FEYZANuR

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:07 am

arkadaşlar iyiki buraya katıldım ya süper bence forum sitesi gökçe sende süpersinnnn buradaki herkez ve herşey süper nede olsa hepsi şevket abinin sevenleriii
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:18 am

FEYZANuR demiş ki:
arkadaşlar iyiki buraya katıldım ya süper bence forum sitesi gökçe sende süpersinnnn buradaki herkez ve herşey süper nede olsa hepsi şevket abinin sevenleriii

(: (: (: sağol canım benim.Birşeyler yapmaya çalışıyorum ama hala istediğim gibi değil...İnşallah süper 1 fan club olucak(:
_S3M!0L!_

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 1:22 am

baronez(Gökçe) demiş ki:
FEYZANuR demiş ki:

(: (: (: sağol canım benim.Birşeyler yapmaya çalışıyorum ama hala istediğim gibi değil...İnşallah süper 1 fan club olucak(:

Siten Çok güzel Olmus gökçecim Başarılarının Devamını dilerim Smile
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 1:47 am

sağol Semih'cim.Teşekkür ederim(:
Gizemmss

Gizemmss

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 3:54 am

Bizde elimizden geleni yapacağız tabi ki değilmi? Fanı çoktur ŞEvket Beyin nasıl olsa. Biz de onları bulalım ve kaynaşalım. Very Happy
Site çok güzel canım.
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 2:43 pm

Sağol canım.Ben herkese ulaşmaya çalışıyorum ama elimden geldiği kadar..İnşallah bütün fanları burda birleştiricez(:
büşra

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:50 pm

abimmm yhaa mükemmelsinn süpersinn ötesisisnnnnnn...aahh ahhh gökçeylede çok yakışıonus yanii bu siteyi senin kuran arkadaşımla

..MUTLULUKLAR İNŞALLAH ...

we abicim sennnn SÜPERSİN senn ÇOK GÜZEL HAREKETSİN

Very Happy:D
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:51 pm

Deli kız...Bir araya geldikmi ki...sadece hayallerimde..delisin sen ya(: ...ama düşüncesi bile güzel(:
büşra

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:52 pm

kızım ben o ışığı sizi montajlarken gördüm sizdeki uyum ben ve eser arasında bile yok kahkahkah ölee ama doruu kısım hem az kaldıı yawrum unutma hayal etmek sonucun yarısı demektir.. ama bence öle yanii hem sizi kader birleştiricek...
olmadı ben birleştiricem
Very Happy
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:53 pm

Kız deli Şevket abi girse okusa ... bir daha benimle konuşmayacak..şşt! Aramızda herşey(:
büşra

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:56 pm

baronez(Gökçe) demiş ki:
Kız deli Şevket abi girse okusa ... bir daha benimle konuşmayacak..şşt! Aramızda herşey(:

Amannn ppp:Dbananee ben doruları sölüorum kısımm içimdışım bir benimm..yalanmıı ölee hem bana göre maksat o duysunnn ŞEVKET ABİİ DUYYYY:D:D!!
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:59 pm

kızım.. Siteye girermi bimem..girerse ve sohbet odasına girer senin absürt mesajlarını okursa ozaman görüşürüm seninle..tamam seviyorum ama...yani burda konuyu kapat bari(:Zaten bütün gün başının etiniyiyorum Şevket diye bıkmadın mı?
büşra

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:02 am

baronez(Gökçe) demiş ki:
kızım.. Siteye girermi bimem..girerse ve sohbet odasına girer senin absürt mesajlarını okursa ozaman görüşürüm seninle..tamam seviyorum ama...yani burda konuyu kapat bari(:Zaten bütün gün başının etiniyiyorum Şevket diye bıkmadın mı?

..yok bıkmadım ama nese bencede kapatalım eee şewket abimiz bize hangi filmleri kitapları önerio okumak lazım dimee ama mesela kız onları şevket abimzden msjlar bölümüne yapablrsin nede olsa o önerdii:D
hazal

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:07 am

herkese merhabaa ben geldim arkadaşlar nasılsınız???
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:08 am

iyiyiz Hazal'cım...Bu arada kitapları ve filmleri ayzarım birde üstüne şevket abiden başka öneriler alırım(:
büşra

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:17 am

baronez(Gökçe) demiş ki:
iyiyiz Hazal'cım...Bu arada kitapları ve filmleri ayzarım birde üstüne şevket abiden başka öneriler alırım(:

merhaba Hazal...bncede kızım hatta söleyelim ona girsin bence yazsın bişiler sonuçta onun sitesi burası fcaebook değill:D(:
hazal

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:20 am

evet yaa onun önerdiği kitapları okumak lazım yaa gelsin artık neden yazmıyormuş gökçe sen konuştun mu
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:22 am

canım benim söyledim.Söylemez miyim...? Siteye girdi...Mesaj yazar mısın deidm sonra belki çok sonra dedi..Bende tamam dedim.Bilsin de...ilk önce önemli olan bu...(:

Bana 1 kitap önerdi şu anda okuyorum...Parfümün Dansı diye 1 kitap..Tom Robins'in sorarım bizler için daha önerir.Şimdilik bu kitabı alıp okuyun

Bilmiyorum Hazal'cım sadece sonra yazarım..sonra dediğim çok sonrada olabilir dedi..
hazal

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:29 am

tamam mutlaka almaya çalışcam ya o kitabı anladım peki sizler neler yapıyorsunuz ??
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:33 am

Ne yapalım kendi adıma konuşayım biliyorsun bütün gün Şevket'le uğraşıyorum. resimlerini shopluyorum,videolarını indiriyorum/izliyorum.Büşra'da beni dinliyor(:
hazal

Sohbet odası Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet odası   Sohbet odası Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:36 am

hehehe ee büşra sen neler yapıyorsun ?? bounce bounce

Sohbet odası
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki