Şevket Süha Tezel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şevket Süha Tezel

Şevket Süha TEZEL fan club.Şevket abimizin fanlarının buluşma noktası.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

...Tanışalım...

+19
realelvis
KiziLBaRoN
CeRen42
Tansu
yalınn
büşra
hazal
meltem_cmbl
Gizemmss
angelb0y
Tnsu
orkun
BETÜL
gökçe.t
FEYZANuR
Esquire
melike
betüş-07
baronez(Gökçe)
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
KiziLBaRoN

KiziLBaRoN

...Tanışalım... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 10:07 pm

Merhabalar arkadaşlar Onur ben 17 yaşındayım Motosiklete ilgim çok büyük en çok sevdiğim ve binmek istediğim motosiklet Hayabusa ölmenin zevkli yolu... Very Happy Mersinde oturuyorum lise 4 öğrencisiyim staj yapıyorum... Zaman buldukça girdiğim nadir sitelerden biridir buradaki arkadaşlarıda çok seviyorum başta Gökçe olmak üzere gökçecm ellerine sağlık çok güzel bi site başarılarının devamını beklerim.... pirat
realelvis

realelvis

MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 12:41 am

Merhaba arkadaslar.Benim ismim Özgü Öztas.Makine Mühendisiyim.Almanya Karlsruhe Teknik Üniversitesi Makine Mühendisligi Bölümü Otomobil Teknigi Master son sinif ögrencisiyim.

Sevket Abi ile tanisikligimiz cok eskilere dayaniyor.Kendisi 17 yillik kardesim diyebilecegim bir arkadasimin Kuzeni (Amcasinin Oglu) oluyor.Sevket Abi´ler Istanbul´da yasiyorlardi ve okullar tatil oldugunda ise Izmire Tatile gelirlerdi.O nedenle o benden birkac yas daha büyük de olsa kücüklügümüz, en azindan tatillerde beraber gecti diyebilirim.

Kendisini zaten filmlerden, Tiyatrolardan, sahsen ve de kuzeni araciligi ile takip ediyordum.Bu günlere gelene kadar cok calistigini da biliyorum.Ama Cok Güzel Hareketler Bunlar programi sayesinde de artik kendini daha iyi ifade edebilecegini saniyorum.Bu arada kendisi cok marifetlidir ve cok iyi karikatür de yapar.Kuzeni de ayni onun gibidir:-)

Sevket Abi´cim basarilarinin devamini diliyorum.

Kendinize iyi bakin.

Bu arada bu siteyi hazirlayan Gökce arkadasimiza da cok tesekkürler.Sevket abi bu Fan-Club olayina cok sevinmis.Bunu da ayrica belirtmek isterim.

Görüsmek üzere...Özgü ÖZTAS.
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 10:08 pm

Merhaba..
Ben Üsküdar Anadolu Lisesi'nden SST'nin sınıf arkadaşıyım.. Böyle bir site görünce hemen girdim ve üye oldum çünkü arkadaşımın aynı zamanda bir hayranıyım da, tiyatro seven birisi olarak.. Umarım katılım çok olur. Arkadaşıma büyük ve nitelikli bir hayran kitlesi yakışır çünkü.. Özgür.....

desousalex

Kendimizi bu bölümde tanıtırsak site daha düzenli olur.. Wink
https://sevketsuhatezel.yetkin-forum.com
gülçin

MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 2:13 am

arkadaşlar öncelikle merhaba...
ben Gülçin 15 yaşındayım Çankırılıyım ve hepiniz gibi bkm ve SST hayranıyım Very Happy
tüm bkm oyuncularını çok sever ve beğenirim
şevket abide en sevdiklerimden I love you
ayrıca Gökçe yede çok teşekkürler çok güzel bir site:)
ve özellikle birşey için çok teşekkür ediyorum oda Türkçe'ye verdiğin önem çünkü bu benim için çok önemli..
neyse çok uzattım burda güzel vakit geçireceğime eminim şimdiden hepinizi çok sevdim:)))
eliuzium

eliuzium

MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 11:11 pm

Merhaba arkadaşlar, sitenizi beğendim, artı davetiniz içinde teşekkür ederim.
ben ise ne yazık ki 30 yaşındayım, Şevket in bir anlamda okul arkadaşıyım (ikizim aynı okuld aokudu, kısmet benle arkadaş oldu) pek güzel anılarımız vardır kendisi ile, ileride basına cıkaracaklarım dısında fazla açık etmim .)
Şevket ortaokul zamanlarından sonra lise çağlarında bile dönemindeki arkadaşlarından çok önde düşünen ve bu anlamda takdir toplayan ender insanlardan biri idi, fen-matematik secmesine karşın gönlü hep tiyatroda idi. üniversite yıllarında ise tiyatro koluna girmesi ve bu yönde ilerlemesi bizi çok sevindirdi. başarılarını takip ediyor ve son derece gurur duyuyorum şahsım adına.
http://eliuzium.deviantart.com
ibrahimbasol

ibrahimbasol

MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 11:56 pm

Selamlar..
Adım İbrahim,30 yaşındayım,Şevket'in anadolu lisesinden arkadaşıyım...Sizlere ve Şevket'e sevgilerimi iletiyorum...
Strawberry

Strawberry

MesajKonu: Geri: ...Tanışalım...   ...Tanışalım... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 9:58 pm

Bn Tugce 19 yasindayim koyu bi Bkm faniyim. Amerika New Jerseyde yasiyorum. En buyuk hayalim Trkyeye geldiim zmn BKM ye gitmk I love you onlari cok seviyorum. favori oyuncularim.. Sevket Suha Tezel, Ayca Erturan; Bulent Emrah Parlak, Sahin Irmak ; Ersin Korkut; Eser yeneler ya bn hepsini seviyorum onlarinn I love you I love you

...Tanışalım...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2