Şevket Süha Tezel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şevket Süha Tezel

Şevket Süha TEZEL fan club.Şevket abimizin fanlarının buluşma noktası.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En son gittiğiniz tiyatro

+2
FEYZANuR
baronez(Gökçe)
6 posters
YazarMesaj
baronez(Gökçe)
Admin
baronez(Gökçe)

En son gittiğiniz tiyatro Empty
MesajKonu: En son gittiğiniz tiyatro   En son gittiğiniz tiyatro Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 8:32 pm

En son gittiğiniz tiyatronun adı neydi?

(benim 'Lüks Hayat' tı sanırım ama gideli baya oluyor.Kendime çok kızıyorum 1 de tiyatrocu olucam...)
https://sevketsuhatezel.yetkin-forum.com
FEYZANuR

MesajKonu: Geri: En son gittiğiniz tiyatro   En son gittiğiniz tiyatro Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:10 am

ben bu sene yaklaşık 4 5 ay önce Tiyatro greyfurt adlı grubun oyununu izlemeye gitmiştim çok süperdi oyunun adı Çanakkale Mahşeri'nde Kardeşlik Destanı idi. O oyunu izledikten sonra hayatımda neden bunu yapmamışım veya nedne bunu yapmışım gibi birçok zorlayıcı soru sordum kendimee ve çoğunun cvplarını aldım çok mutluyum ama bu grup şuan çok uzun bir süreliğine dağıldı umarımm yeniden hep bir araya gelirr bende onları tekrar tekrar izler ve hatta yeniden onlarla aynı sahneyi paylaşırım =)
Gizemmss

Gizemmss

MesajKonu: Geri: En son gittiğiniz tiyatro   En son gittiğiniz tiyatro Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 3:55 am

Ben genellikle belediye tiyatorlarına gidiyorum. Elimden geldiğince çok gitmeye çalışıyorum. Ama yinede fazla vaktim olmuyor.
Tansu

Tansu

MesajKonu: Geri: En son gittiğiniz tiyatro   En son gittiğiniz tiyatro Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 12:28 pm

Ben de Tiyatroya oldukça çok gitmeye çalışıyorum.. En son Roma Hamamı diye bir tiyatroya gittim.. Fakat o oyundan önce de Oyuncu Tayfası'nın provalarına katılmıştım Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı diye FErhan Şensoy'un bir oyunu.. Gerçi üzerinde oynamalar yapılıyordu ama (:
CeRen42

CeRen42

MesajKonu: ..   En son gittiğiniz tiyatro Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 2:28 pm

pusuda öc adlı bir oyundu.çok güzeldi oyuncular çok başarılıydı... Smile
KiziLBaRoN

KiziLBaRoN

MesajKonu: Geri: En son gittiğiniz tiyatro   En son gittiğiniz tiyatro Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 10:10 pm

benim en son gittiğim tiyatro adını unuttum ama oynayan Vagon Grubuydu:D

En son gittiğiniz tiyatro
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Demet Tiyatro